Monika

Studentka wychowania fizycznego ze specjalnością treningu personalnego i menedżera sportu. Aktywność fizyczna towarzyszy jej przez całe życie a po świecie fitness kręci się ponad 3 lata. Na zajęciach to wulkan dobrej energii, którą stara się przelać na swoich podopiecznych. Ciągle się szkoli i szuka nowości.

O sobie: Kocham ruch i to co robie. Kontakt z drugim człowiekiem daje mi mega power! Uwielbiam patrzeć w lustra na sali..odbijają się w nich postępy moich klientów, to jak krok po kroku podnoszą sobie poprzeczkę..jak wzrasta w nich świadomość ruchu..to jest magiczne! Poza tym dobry wycisk, uśmiech na twarzy i świadomość,że Twoje ciało może naprawdę sporo to recepta na moje zajęcia. Do zobaczenia na treningu!

Natalia

Absolwentka filologii germańskiej. Od lat interesuje się sportem , aktywnym trybem życia oraz zdrowym odżywianiem. Dyplomowana instruktorka fitness.

Jako pasjonatka rekreacji ruchowej , swą przygodę z fitnessem rozpoczeła jako uczestniczka zajęć , szybko jednak przerodziło się to w pasję. Swe zajęcia prowadzi z dużym profesjonalizmem , co potwierdzić mogą jej liczne szkolenia , warsztaty czy uczestnictwa w konwencjach fitness , zarówno polskich , jak i zagranicznych .

Poziom zajęć dostosowuje do uczestników , co pozwala każdemu na komfortowe oraz przyjemne wykonywanie ćwiczeń. Jej ulubione formy prowadzonych zajęć to zajęcia wzmacniające i zajęcia mentalne.

Marta

Absolwentka fizjoterapii, tancerka , cheerleaderka ( należy do grupy Trinity Cheerleaders, która daje pokazy na meczach i turniejach koszykarek Wisły Kraków), od 3 lat prowadzi także zespół taneczny dla małych dzieci : Tric cheerleaders. Na równi kocha taniec i sport, dlatego ZUMBA, będąca połaczeniem tańca i fitnessu , tak mocno trafiła do jej serca.
Na zajęciach porywa energią , uśmiechem i pozytywnym nastawieniem zaraża wszystkich swoją pasją. Jako tancerka robi wszystko, aby uczestnicy zajęć poczuli radość płynącą z tańca i ćwiczeń, jako fizjoterapeutka bacznie zwraca przy tym uwagę na technikę i prawidłowość wykonywanych ruchów.

Grzegorz

Absolwent filologii germańskiej , model jednej z agencji modeli w Berlinie , a co za tym idzie pasjonat sportu i pracy nad ciałem . Od lat jeżdzi konno , gra w tenisa. Jego zimowa pasja to snowboard . Natomiast na co dzień to sala fitness jest jego drugim życiem.

Początkowo uczestnik zajęć fitness , następnie instruktor – fascynat , nieustannie podnoszący swe kwalifikacje podczas licznych szkoleń oraz na kursach i konwencjach fitness zarówno polskich , jak i zagranicznych.

Największą satysfakcje daje mu zadowolenie grupy z zajęć , sam z kolei bardzo lubi dawać wycisk , toteż ulubione formy prowadzonych zajęć to wszelkie dynamiczne odmiany fitnessu .

Motto Grzegorza: “Nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy tylko chcieć “

Współpracujemy z:

Losowe zdjęcia:

 

4Fit Training Center 4Fit Training Center 4Fit Training Center
Projekt mB

Facebook